فروشگاه تلفنی و اینترنتی کتاب با تخفیف همیشگی و ارسال رایگان در شیراز | خرید آنلاین کتاب در شیراز,خرید آنلاین کتاب با تخفیف در شیراز, نوشت افزار, فروشگاه اینترنتی کتاب در شیراز, خرید آنلاین کتاب با تخفیف در سندبوک,فروشگاه تلفنی و اینترنتی کتاب, فروشگاه آنلاین کتاب در شیراز, سندبوک,فروشگاه آنلاین کتاب سند بوک

ارسال رایگان کتاب در شیراز با خرید حداقل 150 هزار تومان

درباره ما

فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی سندبوک از مهر ماه سال 97 به صورت غیر مستقیم و با استفاده از شبکه های اجتماعی و ارسال تلفنی کتاب و محصولات فرهنگی، فعالیت خود را در به صورت محدود در بین مدراس و دانش آموزان در شهر شیراز و شهرستان های استان فارس آغاز کرد.
با پیشرفت تکنولوژی و احساس نیاز و جهت سهولت و راحتی دانش آموزان ، والدین ، دانشجویان و اساتید محترم فروشگاه اینترنتی سند بوک در سال 98 به مدیریت آقای محمد حسین محزون و در شرکت سازه های نرم افزاری سورن طراحی و پیاده سازی گردید.

ارائه کتابهای درسی و کمک درسی برای دانش آموزان پایه اول ابتدایی تا پایه ششم ابتدایی همچنین کتاب های کمک درسی در پایه های پهفتم، هشتم و نهم متوسطه دوره اول ،متوسطه دوره دوم،دبیرستان،پیش دانشگاهی و هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش، کتابهای دانشگاهی (در تمامی مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری) برای دانشجویان رشته های مدیریت، روانشناسی، حسابداری، معماری، حقوقی، فتی مهندسی، پزشکی و... کتاب داستان، کتاب رمان، کتابهای روانشناسی عمومی، کتابهای آشپزی و شیرینی پزی برای کاربران عمومی ،کتابهای تاسیساتی و کاربردی برای کاربران فنی، کتابهای زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ترکی و ... برای علاقه مندان به زبانهای خارجی، کتابهای کودک و نوجوان برای کابران این گروه، امکان خرید اینترنتی نرم افزارهای مهندسی و dvd های آموزشی، فروش انلاین انواع لوازم التحریر و اقلام مرتبط و همچنین کتابهای مذهبی از بخش هایی است که در سندبوک پیش بینی شده و به مرور به محصولات فعلی سایت اضافه خواهد شد.

از مزایای خرید اینترنتی کتاب از فروشگاه آنلاین کتاب و محصولات فرهنگی سند بوک "سرعت در تهیه و ارسال کتاب " ، "امکان خرید کتاب بصورت اینترنتی و تلفنی " ، "امکان تحویل اکسپرس (ارسال با پیک در همان روز) برای سفارشات شهر شیراز " ، "ارسال ۲۴ تا ۴۸ ساعته با ارسال پست یا تیپاکس (برای شهرستانی های استان فارس)" و "خدمات خلاقانه وجدید و ارائه تخفیفات" است که بر خلاف سایر فروشگاه های اینترنتی کشور در کل ایام سال قابل ارائه است.

کاربران عزیز توجه داشته باشند که خرید اینترنتی کتاب با خرید اینترنتی سایر محصولات دیگر فروشگاه ها به دلیل حجم بالای عناوین کتاب مقداری متفاوت است که شرح آن در قسمت پرسش و پاسخ و همچنین شرایط ارسال به تفکیک آمده است.

 هدف سندبوک این است که با تخفیف مناسب بتواند کمکی به قشر کتابخوان کند.

سندبوک در نظر دارد جهت اشاعه فرهنگ کتاب خوانی در میان اقشار مختلف جامعه به خصوص در شهر شیراز و در استان فارس و با بهره گیری از کسب و کار در فضای مجازی ، کتاب را با تخفیف دایمی حداقل 20% در تمامی ایام سال و به صورت نامحدود و بر روی کلیه انتشارات مطرح کشور به جامعه کتاب خوان ارائه نماید.