فروشگاه تلفنی و اینترنتی کتاب با تخفیف همیشگی و ارسال رایگان در شیراز | خرید آنلاین کتاب در شیراز,خرید آنلاین کتاب با تخفیف در شیراز, نوشت افزار, فروشگاه اینترنتی کتاب در شیراز, خرید آنلاین کتاب با تخفیف در سندبوک,فروشگاه تلفنی و اینترنتی کتاب, فروشگاه آنلاین کتاب در شیراز, سندبوک,فروشگاه آنلاین کتاب سند بوک

ارسال رایگان کتاب در شیراز با خرید حداقل 150 هزار تومان

طرح تعویض کاغذ باطله

در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و ارتقاء سطح دانش عمومی و بنا به مسئولیت اجتماعی و شعار اینکه کاغذ زباله نیست اقدام به راه اندازی این طرح نموده است.

در این طرح که توسط فروشگاه آنلاین خرید کتاب سند بوک در شیراز همزمان با نمایشگاه کتاب 1400 در شیراز اجرا می شود آن گروه از شهروندانی که در خانه‌هایشان مجلات، روزنامه و کتب و دفاتر قدیمی و تمامی محصولاتی که از کاغذ تهیه شده و قابلیت بازیافت را داشته باشند به محل فروشگاه تحویل و کتاب های نو را با 30 درصد تخفیف پشت جلد تحویل خواهند گرفت.

مزایای بازیافت کاغذ
۱ـ کاهش نیاز به خمیر چوب و قطع درختان و در نتیجه حفظ منابع طبیعی ۲ـ کاهش مصرف انرژی ۳ـ کاهش تولید فاضلاب به دلیل کاهش مصرف آب ۴ـ کاهش آلودگی هوا به دلیل تولید بیوگاز از محل دفن کاغذ بخصوص گاز گلخانه ای متان ۵ـ کاهش مصرف مواد شیمیایی ۶ـ ایجاد اشتغال ۷ـ حفظ سرمایه ۸ـ کاهش حجم زباله
 

در طرح تعویض کاغذ باطله با کتاب در شیراز شهروندان کاغذ و مشتقات کاغذی را تحویل می دهند و کتاب های موجود در فروشگاه آنلاین کتاب سند بوک را با 30 درصد تخفیف خریداری می نمایند. لازم به ذکر است قیمت هر کیلو 3 هزار تومان محاسبه خواهد شد که در صورتیکه وزن کتاب های باطله بیشتر باشد این مبلغ تا 4 هزار تومان قابل افزایش خواهد بود.

هدف از برگزاری این طرح، ترویج فرهنگ مدیریت پسماند و به‌ موازات آن افزایش سرانه مطالعه است و ما می‌توانیم با نهادینه کردن فرهنگ مطالعه بین مردم بسیاری از آسیب‌های اجتماعی را به‌ویژه بین جوانان کاهش دهیم.

فروشگاه اینترنتی پخش کتاب شیراز مرجع تخصصی معرفی و فروش اینترنتی کتاب در شیراز که یکی ازپیشگامان راه اندازی مرکز خرید کتاب های عمومی، کتب خارجی و دانشگاهی، خرید نوشت افزار، محصولات فرهنگی و صنایع دستی در شیراز محسوب می شود قصد دارد این طرح را در کل ایام سال به شهروندان شیراز ارائه نماید

این طرح علاوه بر کمک به خرید و مطالعه کتاب، با مأموریت های شهرداری شیراز نیز تطابق دارد. در این طرح فرهنگ بازیافت نیز ترویج خواهد شد و یادآوری می شود که کاغذ زباله نیست.

در طرح تعویض کاغذ باطله با کتاب، شهروندان شیرازی می‌توانند هرچیزی که از جنس کاغذ و مقوا باشد را به مراکز برپایی این طرح تحویل دهند و کتاب‌های نو را نیز با 30 درصد تخفیف خریداری کنند.

شهروندان گرامی ساکن در شهر شیراز می توانند با ارائه کاغذ باطله، کتب کهنه، مقوا و... کتاب نو با 30درصد تخفیف دریافت کنند. 

بی شک اجرای طرح تعویض کتاب نو با 30 درصد تخفیف در شیراز با کاغذ باطله فرصت مناسبی است تا ارزش و هویت کتاب برای همگان آشکار شده و اقدامات مؤثری در راستای ترویج فرهنگ مطالعه انجام شود.