فروشگاه تلفنی و اینترنتی کتاب با تخفیف همیشگی و ارسال رایگان در شیراز | خرید آنلاین کتاب در شیراز,خرید آنلاین کتاب با تخفیف در شیراز, نوشت افزار, فروشگاه اینترنتی کتاب در شیراز, خرید آنلاین کتاب با تخفیف در سندبوک,فروشگاه تلفنی و اینترنتی کتاب, فروشگاه آنلاین کتاب در شیراز, سندبوک,فروشگاه آنلاین کتاب سند بوک

ارسال رایگان کتاب در شیراز با خرید حداقل 150 هزار تومان

شرایط ارسال

سفارش‌ها به صورت سیستمی در سایت ثبت می‌شوند و پس از تأیید همکاران ما، مورد پردازش  قرار می‌گیرند و پس از بسته‌بندی، برای ارسال به پیک(داخل شهر شیراز) یا پست(برای شهرستان‌های دیگر) تحویل داده می‌شوند. در موارد ارسال به شهرستان‌ها، مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده اداره محترم پست جمهوری اسلامی ایران است و پس از ارسال، کد رهگیری مرسوله پستی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد که از طریق نشانی newtracking.post.ir در وب سایت رسمی سایت پست قابل پیگیری است.

 

سفارشات مناطق مختلف شهر شیراز توسط پیک موتوری و سایر سفارشات در استان فارس به صورت پست پیشتاز - پست سفارشی - ارسال توسط ترمینال و اتوبوس بین شهری ارسال می شوند.

- ارسال سفارشات برای ساکنین شهر شیراز به 2 صورت انجام میگیرد :

الف) ارسال رایگان کتاب در شیراز با تخفیف 20 درصد به صورت دایمی در کل ایام سال و کل انتشارات 

ارسال رایگان جهت مشترکین ساکن شیراز طبق جدول زمان بندی صورت خواهد گرفت (جهت مشاهده جدول زمان بندی ارسال رایگان کتاب در شیراز اینجا را کلیک کنید)

ب) ارسال فوری کتاب در شیراز با تخفیف 20 درصد به صورت دایمی در کل ایام سال و کل انتشارات 

- ارسال سریع ویژه ساکنین شهر شیراز مشمول هزینه خواهد شد(جهت مشاهده جدول هزینه های ارسال در مناطق مختلف اینجا را کلیک کنید)

- با توجه به اینکه هزینه ارسال کتاب به سایر نقاط کشور طبق مقصد انتخابی مشتریان (نشانی درج شده در زمان ثبت سفارش توسط کاربران سندبوک) و بر اساس کد پستی محل سکونت مشتری محاسبه میگردد . جهت جلوگیری از هزینه اضافی و تضییع حقی از مشتریان درج صحیح اطلاعات الزامی است. 

پست سفارشی

فروشگاه اینترنتی سند بوک در حال حاضر امکان تحویل کالا در تمام شهرهای ایران را به کمک پست سفارشی راه اندازی کرده است. بارگیری سفارشات دریافتی از فروشگاه سندبوک در تمامی روزهای هفته غیر از روزهای تعطیل قبل از ساعت ۱۱ ظهر صورت می گیرد .

چنانچه مشتریان محترم سفارش خود را بعد از ساعت ۱۱ ثبت نمایند، محصولات پیش از ظهر روز کاری بعدی ارسال می شود .

در صورت انتخاب پست سفارشی ، سفارش مشتریان عزیز حداکثر تا ۷ روز کاری به دستشان آنها خواهد رسید 

تذکر 

ارسال کالا توسط پست منوط به پرداخت آنلاین وجه سفارشات می باشد . هزینه پستی در هنگام ثبت سفارش و با توجه به کد پستی محل دریافت سفارش به صورت خودکار محاسبه و در زمان ثبت سفارش از مشتری اخذ می گردد خریدار در زمان دریافت کالا، با امضای فرم پست تایید می‌کند که کالای مورد نظر را سالم دریافت کرده است.

اما چنانچه پس از تحویل آن ایرادی در کالا موجود بود، مشتری می‌تواند طبق شرایط استرداد و گارانتی کالا نسبت به بازگشت آن اقدام نماید

عدم دریافت کالا

چنانچه کاربر در زمان تحویل بسته پستی در آدرس ثبت شده حضور نداشته باشد طبق قوانین پست در دفعات بعد تا سه بار به آدرس مورد نظر مجددا مراجعه می‌شود.

پس از آن در صورتیکه کالا توسط خریدار دریافت نشده باشد، به فروشگاه اینترنتی سندبوک مرجوع خواهد شد.

لطفا توجه داشته باشید که فروشگاه آنلاین کتاب سندبوک شیراز حق اخذ هزینه‌های ارسال دوباره ناشی از خطای مشتری (سفارش دهنده) را برای خود محفوظ می دارد