فروشگاه تلفنی و اینترنتی کتاب با تخفیف همیشگی و ارسال رایگان در شیراز | خرید آنلاین کتاب در شیراز,خرید آنلاین کتاب با تخفیف در شیراز, نوشت افزار, فروشگاه اینترنتی کتاب در شیراز, خرید آنلاین کتاب با تخفیف در سندبوک,فروشگاه تلفنی و اینترنتی کتاب, فروشگاه آنلاین کتاب در شیراز, سندبوک,فروشگاه آنلاین کتاب سند بوک

ارسال رایگان کتاب در شیراز با خرید حداقل 150 هزار تومان

جشنواره ها و کدهای تخفیف مناسبتی

جشنواره ها و کدهای تخفیف مناسبتی جهت خرید آنلاین کتاب

جشنواره هفتگی تخفیف خرید کتاب

در فروشگاه اینترنتی خرید کتاب سند بوک شیراز هر هفته 110 عنوان پر فروش کتاب در جشنواره فروش سایت سند بوک با ۲۰ درصد تخفیف خدمت شما فرهیختگان عزیز ارائه می شود. هر هفته کتاب های موجود در جشنواره بروزرسانی می گردد . پیشنهاد شگفت انگیز هفتگی برای برخی کتب چاپی و لوازم التحریر و در بخش فروش ویژه قرار میگیرد. (اینجا را کلیک کنید)

10% تخفیف بیشتر + کد تخفیف ارسال رایگان سفارش کتاب به سراسر کشور

با استفاده از کد تخفیف فروشگاه اینترنتی سندبوک شیراز معرفی شده می توانید علاوه بر تخفیف های هر کالا 10 ردصد تخفیف بیشتر به همراه ارسال رایگان دریافت نمایید.

این کد تخفیف شگفت انگیز برای فقط برای سفارشات بالاتر از 400،000 تومان بهره مند شوید.

لازم به ذکر است در حال حاضر هزینه ارسال هر سفارش در سایت به غیر از شهر شیراز 25،000 تومان می باشد که تنها برای خریدهای بالاتر از 150،000 تومان رایگان است.

اما کد تخفیف معرفی شده امکان استفاده از تخفیف 100 درصدی ارسال سفارشات سندبوک را ارائه می دهد. 

در نظر داشته باشید ممکن است این کد تخفیف برای برخی از کاربران قابل استفاده نباشد. همچنین این کد فقط ویژه اولین سفارش است.