فروشگاه تلفنی و اینترنتی کتاب با تخفیف همیشگی و ارسال رایگان در شیراز | سند بوک ، فروشگاه کتاب در شیراز ، فروشگاه اینترنتی سند بوک ، فروش اینرتنتی کتاب در شیراز ، خرید اینترنتی کتاب در شیراز

20%تخفیف دایمی کلیه انتشارات + ارسال رایگان در خریدهای بیشتر از 110 هزار تومان

قوانین و مقررات

- ارسال سفارشات در فروشگاه اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی سند بوک (فروشگاه اینترنتی ، شبکه های اجتماعی و نرم افزار تلفن همراه) به صورت کاملا رایگان به قیمت پشت جلد کتاب در سطح شیراز انجام می گیرد.

- هنگام ثبت سفارش، طبق قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، درج کد پستی صحیح اجباری است. در صورت عدم درج کد پستی و یا ناقص بودن آن، مسئولیت عدم دریافت بسته و برگشت آن بر عهده مشتری است.

- استرداد وجه به حساب مشتریان از طریق سیستم بانکی و توسط خدمات پایا و با استفاده از شماره شبا انجام می شود. جهت جلوگیری از بروز مشکل نام کاربری و مشخصات دقیق را در زمان ثبت سفارش درج فرمایید.

 

هنگام ارسال بسته پستی، نام، آدرس، کد پستی و تلفن‌های ارائه شده توسط مشتری بر روی پاکت درج می‌شود تا امکان تماس مأمور ارسال با گیرنده در موارد اضطراری فراهم باشد.

 

در صورت ثبت سفارش و ارسال کتاب چنانچه مشتری در آدرس اعلام شده نباشد  و یا به هر دلیل کتاب را تحویل نگیرد (به جز اشکالات چاپی) هزینه پست و پیک موتوری از مشتری دریافت می گردد بنابراین در انتخاب خود دقت فرمایید.

 

روند ثبت سفارش آنلاین کتاب و ارسال کتاب ( ویژه ساکنین شهر شیراز )

1- با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن اختصاصی فروشگاه آنلاین کتاب سند بوک ، کتاب های مورد نیاز خود را جستجو کنید و سپس کتاب های مورد نظر را در سبد خرید قرار داده و پس از طی مراحل، سفارش خود را ثبت کنید

2- فاکتورهای ثبت شده در سایت هر روز در دو مرحله ساعت 9 صبح و 5 بعد از ظهر بررسی شده و در فهرست آماده سازی قرار می‌گیرند.

در صورتیکه اقلام سفارش داده شده در انبار کتاب موجود باشد سفارش در همان روز با هماهنگی تلفنی برای کاربران ارسال می گردد و در غیر اینصورت ظرف حداکثر طی 3 روز کاری جمع آوری  کتاب ها انجام و ارسال خواهد شد.

اگر ارسال سفارش بیش از سه روز کاری زمان ببرد، مسئول سفارشات موضوع را با شما در میان گذاشته و می‌توانید سفارش را مسترد کرده و یا منتظر بمانید تا سفارش آماده ارسال گردد.

هزینه ارسال سفارش چطور محاسبه می شود؟

سفارش آنلاین کتاب و ارسال کتاب با تخفیف ویژه ساکنین شهر شیراز توسط پیک :

این نوع ارسال کتاب فقط برای ساکنین شهر شیراز در نظر گرفته شده است. 

هزینه ارسال سفارش آنلاین کتاب در شیراز بر اساس منطقه پستی و آدرس محل دریافت به صورت خودکار محاسبه می شود . این قیمت ها ثابت بوده و تعداد کتاب ها در هر سفارش تاثیری بر کاهش یا افزایش هزینه ارسال ها ندارد .

در اینجا می توانید طبق آدرس منزل یا محل کار خود هزینه های ارسال را به صورت تقریبی مشاهده نمایید. 

لازم به ذکر است همواره قانون زیردر بخش ارسال کتاب در شهر شیراز اولویت دارد. 

 (هزینه ارسال سفارش های تا سقف 100 هزارتومان= 5000 تومان و بالاتر از 100 هزار تومان به صورت رایگان می باشد

سفارش آنلاین کتاب و ارسال کتاب با تخفیف ویژه ساکنین شهرهای استان فارس توسط پست :

 

سفارش چه زمانی به دستم می‌رسد؟

 از فردای روز فاکتور شدن سفارش که به منزله تأیید پرداخت آن است، سفارش بین 1 تا 3 روز کاری (برحسب تعداد کتاب ها - موجو بودن برخی کتاب ها در انبار - دسترسی به ناشر/توزیع کننده در میدان انقلاب یا اطراف تهران و شهرستان ها- لزوم هماهنگی تغییر قیمت کتابها و... ) برایتان ارسال می‌شود. پس از ارسال با توجه به نوع پست انتخاب شده، در حالت پست سفارشی ظرف 4 تا 7 روز کاری و در حالت پست پیشتاز ظرف 2 تا 4 روز کاری سفارش به دستتان خواهد رسید.

پست ویژه کتاب بر اساس قرارداد ویژه کتاب فردا با اداره پست در اختیار مشتریان عزیز قرار گرفته و در این حالت بسته ها با تعرفه ویژه حمایتی ارسال می شوند. زمان تحویل گرفتن بسته بین 2 تا 7 روز کاری بوده و از نظر زمانی مشابه پست سفارش است، اما با هزینه بسیار کمتر ارسال می شود.

یک روز پس از ارسال بسته، می‌توانید کد رهگیری را با مراجعه به بخش کاربری و مشاهده سفارش و یا بررسی ایمیل تأیید ارسال بدست آورید. این کد را می‌توانید در سایت رهگیری مرسولات پستی وارد کرده و آخرین وضعیت بسته را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که گاهی، به روزرسانی اطلاعات کد رهگیری توسط اداره پست با تأخیر انجام می شود.

پس از ارسال بسته، مسئولیت آن بر عهده اداره پست جمهوری اسلامی ایران بوده و کتاب فردا هیچ اقدامی روی آن نمی‌تواند انجام دهد. از اینرو اگر بعد از ارسال در زمان مقرر بسته به دستتان نرسید می‌توانید با در دست داشتن کد رهگیری به اداره پست مراجعه کرده و وضعیت آنرا جویا شوید. با توجه به اینکه کلیه بسته‌ها با بیمه ارسال می‌شوند اداره پست موظف است در صورت عدم تحویل بسته، خسارت وارده را طبق قوانین پست به شما پرداخت کند.

برای رهگیری مرسولات پستی می توانید به سیستم رهگیری مرسولات پستی مراجعه کنید. کد رهگیری بسته ارسالی برای شما از طریق مراجعه به بخش کاربری و کلیک روی تب بارنامه ها بدست آورید. کد رهگیری معمولا 1 روز پس از ارسال بسته در قسمت بارنامه سفارش مشخص است. (ممکن است در مهر ماه یا برخی مواقع شلوغ سال، بارکد ها با کمی تاخیر ثبت شوند..

 

 

آیا امکان پرداخت در محل وجود دارد؟

 

پرداخت در محل صرفاً برای ارسال به آدرس‌های واقع در مناطق 22 گانه شهر تهران ممکن است. به این منظور باید ابتدا سفارش خود را ثبت کرده و روش ارسال را نیز پیک موتوری انتخاب کنید. در مرحله بعد با بخش سفارشات تلفنی کتاب فردا تماس گرفته و موضوع را اطلاع دهید. مسئول سفارشات امکان ارسال به صورت پس کرایه را بررسی کرده و در صورت وجود این امکان، سفارش با هماهنگی شما به صورت پس کرایه برایتان ارسال خواهد شد.

 

 

آیا امکان خرید کتاب دست دوم هم وجود دارد؟

 

کتاب فردا صرفاً کتاب و دیگر محصولات فرهنگی را به صورت نو و دست اول از ناشر و یا مراکز توزیع تهیه می‌کند. عرضه کتاب‌های دست دوم و استفاده شده در حال حاضر جزو سیاست کاری کتاب فردا نیست.

 

آیا قیمت کتابها و دیگر محصولات سایت به روز است؟

 

کتاب فردا با توجه به ارتباط مستقیم با بخش عمده‌ای از ناشران و مراکز توزیع معتبر کتاب در سطح کشور، قیمت برخی کتاب‌ها و محصولات فرهنگی را بر اساس اعلام این مراکز به صورت روزانه به روزرسانی می‌کند. با این وجود به دلیل تغییرات پی در پی قیمت، عدم اطلاع رسانی منسجم و کامل از طرف ناشران و همچنین حجم بسیار زیاد محصولات عرضه شده در سیستم، ممکن است در برخی موارد که محصول در انبار موجود نبوده، قیمت محصول با قیمت سفارش داده شده تفاوت داشته باشد.

توجه داشته باشید که کتاب فردا به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی نسبت به تغییر قیمت کتاب اقدام نمی‌کند و این موضوع صرفاً توسط ناشر و مرکز پخش مربوطه انجام می‌شود.

 

 

آیا امکان استرداد سفارش وجود دارد؟

 

برخی پایانه‌های پرداخت آنلاین برای پردازش درخواست پرداخت، درصدی از مبلغ دریافتی مشتریان را کسر کرده و مابقی را به حساب کتاب فردا پرداخت می‌کنند. کتاب فردا در سفارش‌های تکمیل شده این هزینه را از مشتریان دریافت نمی‌کند، همچنین اگر پس از پرداخت وجه سفارش و صدور فاکتور بخواهید سفارش مسترد شود، باید طی همان روز کاری ( حداکثر تا ساعت 16 همان روز ) موضوع را به کتاب فردا از طریق تلفن، اطلاع دهید، پس از آن، این وجه به علاوه هزینه جمع آوری و آماده سازی سفارش از شما دریافت می‌شود.

بدین ترتیب از فردای روز سفارش تا روز سوم کاری ( که برخی یا تمام کتاب ها تهیه شده اند) در صورت لغو سفارش، 15% از مبلغ کل سفارش کسر گردیده و مابقی به حساب اعتباری‌تان منظور خواهد شد. درصورتی که تاخیر بیش از این اتفاق بیوفتد، مسئولیت به عهده کتاب فروشی فردا است. جهت اطلاع از شیوه استرداد اعتبار به حساب بانکی‌تان، سوال مربوطه را بخوانید.

 

 

آیا کتاب فردا برای مشتریان تخفیف در نظر می‌گیرد؟

 

متأسفانه حاشیه سود کتاب نسبت به کسب و کارهای دیگر بسیار ناچیز بوده و از اینرو ارائه تخفیف به مشتریان محترم بسیار دشوار است. با این وجود کتاب فردا در برخی موارد برای عرضه محصولات خود تخفیف ویژه در نظر می‌گیرد:

  • برخی کتاب‌ها با توجه به همکاری ناشران محترم، با تخفیف ویژه دائمی در سیستم عرضه می‌شوند.
  • برخی مؤسسات و سازمان‌های بزرگ با عقد قرارداد کلی، برای مشتریان مجموعه خود از تخفیف بهره مند می‌شوند. به عنوان مثال مشتریان بانکداری اختصاصی بانک اقتصاد نوین و کلیه کارمندان این بانک در صورت معرفی از بانک در خریدهای خود حداقل از 10% تخفیف برخوردار خواهند بود.
  • کتاب فردا به مناسبت رویدادهای ملی و بین المللی تخفیف ویژه برای مشتریان در نظر می‌گیرد. اعضای خبرنامه و افرادی که در سایت ثبت نام کرده اند از طریق ایمیل از این رویدادها مطلع شده و در زمان مشخص شده می‌توانند از تخفیف استفاده کنند.

 

 

اگر یک یا چند مورد از اقلام سفارش موجود نبود می توانم سفارش را مرجوع کنم؟

همانطور که در سوال مربوط به استرداد سفارش توضیح داده شده، مرجوع کردن سفارش به هر دلیلی بجز تأخیر کتاب فردا در ارسال آن، مشمول جریمه خواهد بود. البته کتاب هایی که تغییر قیمت داشته اند در صورت مخالفت مشتری با تهیه آنان، شامل هیچ گونه جریمه ای نیست. اما ما بقی کتاب ها قابل لغو کردن نیست. هزینه پستی کتابهای ارسال نشده نیز مسترد می شود. با توجه به حجم زیاد سفارشات و تعهد کتاب فردا به ارسال به موقع آنها، سفارشات پس از جمع آوری و مشخص شدن وضعیت اقلام آن در اولین فرصت ارسال شده و مواردی که موجود نبوده اند مسترد گردیده و وجه به صورت کامل به حساب اعتباری‌تان واریز می‌گردد.

 

 

اگر قیمت محصولات سفارش داده شده تغییر کرده باشد سفارش به چه شکل ارسال می شود؟

 

متأسفانه علیرغم تلاش ما ممکن است قیمت اقلام سفارش داده شده به دلیل تغییر قیمت از طرف ناشر یا در نتیجه تجدید چاپ با قیمتی که در فاکتور ذکر شده تطابق نداشته باشد. در این حالت مسئول سفارشات از طریق ایمیل موضوع را به شما اطلاع داده و لازم است افزایش قیمت را به صورت افزایش اعتبار در سایت و یا واریز به حساب پرداخت کرده و موضوع را به ما اطلاع دهید تا سفارش‌تان ارسال شود.

 

 

اگر موارد سفارش داده شده موجود نباشد وجه آن چطور مسترد می گردد؟

 

در صورتیکه موارد سفارش داده شده در انبار کتاب فردا موجود نبوده و امکان تهیه آن از طریق شبکه تأمین کتاب فردا نیز مقدور نباشد، آن مورد مسترد گردیده و مسئله از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می‌شود.

وجه اقلام مسترد شده در حساب اعتباری شما در سایت منظور می‌شود. این وجه را می‌توانید برای پرداخت هزینه سفارش‌های بعدی خود مورد استفاده قرار داده و یا با مراجعه به بخش کاربری خود، درخواست استرداد آن به حساب بانکی خود را ثبت فرمایید. روش ثبت درخواست استرداد در سوال مربوط توضیح داده شده است.

 

اگر تحویل بسته پستی توسط مأمور پست ممکن نباشد چه اتفاقی می افتد؟

 

اگر هنگام مراجعه مأمور پست در محل حضور نداشته باشید، طبق قوانین پست دوباره به شما مراجعه خواهند کرد. اگر باز هم حضور نداشته باشید رسیدی با ذکر شماره و تاریخ مراجعه در محل قرار می‌دهند تا با استفاده از آن به اداره پست مراجعه کرده و بسته را تحویل بگیرد. اگر ظرف مدت مشخص مراجعه نفرمایید بسته به فرستنده که کتاب فردا است مرجوع می‌شود.

همچنین ممکن است به دلیل صحیح نبودن یا کامل نبودن آدرس، اشتباه بودن کد پستی و یا عدم شناسایی آدرس توسط مأمور پست، بسته مرجوع شود. در این حالت مسئول سفارشات با شما تماس گرفته و موضوع را اطلاع می‌دهد. برای ارسال مجدد بسته لازم است هزینه پست را دوباره واریز فرمایید.

 

برای استرداد مانده حساب اعتباری در سایت چطور باید اقدام کرد؟

برای ثبت درخواست استرداد باید شماره شبا حساب بانکی خود را در اختیار داشته باشید. این شماره را می توانید از طرق مراجعه به سایت بانک خود یا شعب آن دریافت کنید. پس از دریافت شماره شبا وارد حساب کاربری خود شده و از منوی سمت راست روی گزینه اعتبارات من کلیک کنید. در این بخش کادری با عنوان استرداد اعتبار وجود دارد. مبلغی که می خواهید به حسابتان مسترد شود را به تومان وارد کرده و در کادر پایین آن شماره شبا حساب بانکی که به نام خودتان است را وارد کنید. سپس روی دکمه درخواست مرجوعی کلیک کنید.

بدین ترتیب درخواست مرجوعی شما ثبت شده و ایمیل تأیید آن نیز برایتان به صورت خودکار ارسال می‌شود. درخواست‌های استرداد ظرف 1 تا 3 روز کاری بررسی شده و استرداد از طریق سیستم پایا انجام می‌شود. پس از استرداد یک اییمل حاوی رسید سیستم پایا برایتان ارسال خواهد شد.

 

اگر هنگام پرداخت آنلاین وجه از حسابم کسر شد ولی پرداخت در سایت تأیید نشد چه اقدامی باید انجام دهم؟

متأسفانه در موارد استثنایی به دلیل اشکال در سیستم پایانه پرداخت، ارتباط بین سرور بانک و سرور کتابفروشی و یا دیگر حالت‌های پیش‌بینی نشده امکان کسر وجه از حساب شما و عدم تأیید پرداخت وجود دارد. در حالت عادی پایانه‌های پرداخت بانک این گونه تراکنش‌ها را به صورت خودکار مسترد کرده و وجه ظرف مدت چند دقیقه تا حداکثر چند روز به حساب بانکی شما متسرد می‌گردد.

اگر به هر دلیل با گذشت 3 روز از زمان تراکنش وجه به حساب‌تان مسترد نگردید مسئله را با ذکر شماره سفارش، پایانه پرداخت انتخاب شده، تاریخ و ساعت تراکنش و 4 رقم آخر کارت تان از طریق ایمیل info {AT} fardabook.com یا تماس تلفنی اطلاع دهید. وضعیت تراکنش از طریق بانک استعلام شده و در صورت صحیح بودن پرداخت، سفارش‌تان تأیید می‌گردد.

اگر پرداخت تأیید نشود لازم است موضوع را از طریق شرکت مسئول پایانه پرداخت پیگیری فرمایید.

 

1- بانک مرکزی - میز امداد شتاب (مغایرت شتابی) – تلفن 29911-021

2- بانک ملت - شرکت به پرداخت ملت

3- تجارت الترونیک پارسیان

4- تجارت الکترونیک سامان

5- بانک اقتصاد نوین

 

 

آیا خرید کتاب مشمول مالیات بر ارزش افزوده است؟

خوشبختانه قانون گذار محترم در قانون مالیات بر ارزش افزوده نیز فروش کتاب را از شمول پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف کرده است. مطابق بابند 5 ماده 12 قانون مالیات برارزش افزوده کتاب جزئ کالاهای معاف بوده وفروش آن مشمول مالیات وعوارض ارزش افزوده نمیباشد.

 

از اینرو کتابفروشی فردا نیز مالیاتی بابت خرید کتاب از مشتریان خود اخذ نکرده و هزینه پرداختی صرفاً شامل قیمت پشت جلد کتاب و هزینه بسته بندی و پست خواهد بود.

 

 

شکایات و پیشنهادات خود را چطور مطرح کنیم؟

ما همواره تلاش کرده ایم خدماتی مناسب و بهتر از دیگر کتابفروشی ها به کاربرانمان ارائه کنیم. با این وجود ممکن است در هر مرحله از ثبت سفارش شما تا دریافت آن با مشکلی روبرو شده باشید و یا پیشنهادی برای بهبود امور داشته باشید.

 

مدیر سایت، آقای امید پایدار، صمیمانه پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان است.

برای این منظور می توانید به یکی از روشهای زیر با ایشان تماس بگیرید:

 

  • آدرس ایمیل مستقیم: paydar.omid {AT} gmail.com
  • تماس طی ساعات 9 الی 13 و 14 الی 17:30 با تلفن 66406160 021
  • تماس طی ساعات 14 الی 17 با تلفن 66490483 021

 

 

آیا خدمات پس از فروش توسط کتاب فردا ارائه می شود؟

کتابفروشی فردا همانند دیگر کتابفروشی ها صرفاً کتابهای مورد نیاز مشتریان را در اختیار آنها قرار داده و هرگونه خدمات و پشتیبانی در خصوص کتاب بر عهده ناشر مربوطه است. بدین ترتیب پس از ارسال کتاب برای مشتری، مسئولیت کتاب فردا در خصوص سفارش مشتری به اتمام می رسد.

 

هزینه سفارش را چطور پرداخت کنم؟

علاوه بر امکان پرداخت آنلاین از طریق پایانه‌های پرداخت بانکی، امکان پرداخت هزینه سفارش از طریق مراجعه به شعب بانک‌ها و یا کارت به کارت نیز وجود دارد.

پرداخت الکترونیکی

پرداخت آنلاین از طریق پایانه های پرداخت بانکهای ملت، پارسیان، اقتصاد نوین و سامان انجام می‌شود. هنگام ثبت سفارش می‌توانید یکی از پایانه‌های پرداخت را انتخاب کرده و با در دست داشتن اطلاعات کارت خود شامل شماره 16 رقمی، شماره 3 یا چهار رقمی CVV، تاریخ انقضا و رمز دوم هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید. در روش پرداخت آنلاین، در صورت تأیید پرداخت سفارش به صورت خودکار به صورت فاکتور شده تبدیل گردیده و با اولویت بالاتری نسبت به پرداخت بانکی در فهرست آماده سازی قرار می‌گیرد.

توجه داشته باشید که برای پرداخت آنلاین لازم نیست کارت بانکی‌تان توسط همان پایانه پرداخت صادر شده باشد و پایانه‌های پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب قابل استفاده هستند.

 

پرداخت بانکی

اگر به هر دلیل امکان پرداخت آنلاین برایتان وجود ندارد، می‌توانید وجه سفارش را از طریق شبکه بانکی به یکی از حساب‌های کتاب فردا واریز فرمایید. در این حالت لازم است پس از پرداخت، اطلاعات دقیق آن شامل تاریخ واریز، کد پیگیری واریز، مبلغ دقیق، بانک و حسابی که به آن واریز کرده اید و شماره سفارش خود را به آدرس ایمیل info {AT} fardabook.com ارسال کرده و یا اطلاعات را از طریق تلفن 66406160 به بخش سفارشات اینترنتی اطلاع دهید. پس از تأیید پرداخت، فاکتور سفارش‌تان صادر شده و از طریق ایمیل برایتان ارسال می‌شود. اگر به هر دلیل پس از ارسال اطلاعات فاکتور به دست‌تان نرسید حتماً موضوع را تا صدور فاکتور پیگیری فرمایید.

 

نام بانک

نام صاحب حساب

شماره حساب

بانک ملی ایران

مسعود پایدار داریان

0346002026009

 

توجه! پس از واریز وجه، حداکثر ظرف 2 روز اطلاعات واریز را برای ما ایمیل کرده یا تلفنی اطلاع دهید. در غیر اینصورت تأیید واریز ممکن است با تاخیر انجام شود. .

 

انتقال کارت به کارت

انتقال کارت به کارت در شبکه شتاب هم از طریق دستگاه‌های خودپرداز بانک‌ها قابل انجام است و هم از طریق سیستم اینترنتی بانکها. برای انتقال از طریق دستگاه خودپرداز یا باید از دستگاه‌ خودپرداز بانک مبدأ استفاده نمایید تا دستگاه خودپرداز بانک مقصد. برای انتقال کارت به کارت از طریق پایانه اینترنتی بانکها کافی است به سایت بانک صادرکننده کارت خود مراجعه نمایید. لینک‌ صفحات بانک‌ها را می‌توانید در انتهای این متن بیابید.

نام بانک نام صاحب حساب شماره کارت
بانک ملی ایران مسعود پایدار داریان

6037-9918-7679-7402

توجه! پس از واریز وجه، حداکثر ظرف 2 روز اطلاعات واریز را برای ما ایمیل کرده یا تلفنی اطلاع دهید. در غیر اینصورت تأیید واریز ممکن است با تاخیر انجام شود.

لینک صفحه انتقال کارت به کارت بانک‌های کشور

1- بانک پاسارگاد

2- بانک پارسیان

3- بانک ملی ایران

4- بانک تجارت

5- بانک کشاورزی

6- بانک شهر

7- بانک اقتصاد نوین

 

انتقال از طریق پایا

بانک مرکزی با راه اندازی سامانه پرداخت بین بانکی امکان انتقال وجه بین حساب کلیه بانک‌های بانکی کشور را فراهم کرده است. در صورت تمایل به انتقال وجه خرید از طریق این روش کافی است از طریق سیستم بانکداری اینترنتی بانک خود و یا مراحعه حضوری به بانک، وجه حساب را به شماره شبا ذیل انتقال دهید.

 

نام بانک: ملی

نام صاحب حساب: مسعود پایدار داریان

شماره شبا:

IR87-0170-0000-0034-6002-0260-09

 

لینک‌های مفید